+38(095)912-84-72  +38(093)183-40-22 Понеділок-п'ятниця з 10.00 до 19.00
Субота з 10:00 до 14:00
Неділя вихідний
  • 0 товар(ів) - 0.00грн.
    Відгуки

КРІПИЛЬНI ВИРОБИ

КРІПИЛЬНI ВИРОБИ

Кріпильні вироби застосовуються для будівництва та ремонту. Кріплення це пристосування для швидкого отримання роз'ємних і нероз'ємних з'єднань різних матеріалів - металу, дерева, каменю, пластику, гіпсокартону та інших матеріалів.


У нашому інтернет-магазині "Будуй і Роби" ви зможете купити дюбелі, саморізи, шурупи, цвях по бетону та інші товари за найдоступнішими цінами.

Дана інформація скопійована зі сторінки: Дюбель-цвяхи цей виріб, що складається з двох елементів: металевого шурупа, що вкручується в пластиковий дюбель. Дане кріплення слід купити, якщо планується монтаж підвісних легковажних конструкцій на стінах, наприклад, полиць, картин, світильників та ін.


Самонарізи – являють собою металевий стрижень з гвинтовим різьбленням, яке виступає як ріжучий сегмент. Підходить для роботи із деревом, пластиком, металом.


Шурупи - складаються з металевого стрижня з насічкою і мають капелюшок зі шліцем під биту викрутки або шуруповерта. Цвях по бетону у стрічці використовується для кріплення до бетону, сталі, профілів для гіпсокартону, цегляної кладки, кріплення дерева до бетону з використанням порохових монтажних пістолетів.

Виберіть підкатегорію

Будівельний інтернет магазин "Будуй і Роби" © 2022